Rolety zewnętrzne z montażem – oferta firmy Profi-Rol
Marciana Kategoria
Marciana Opis

Przedsiębiorstwo Profi-Rol z Wrocławia zaprasza serdecznie do skorzystania ze swoich usług. Jesteśmy firmą której głównym profilem działalności jest zaopatrywanie Państwa w najwyższej jakości osłony okienne, czyli żaluzje i rolety. Naszą propozycję kierujemy w stronę klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne z oferty firmy Profi-Rol fot.1

Znajdziecie u nas szeroki wybór wysokiej klasy rolet zewnętrznych, które oprócz funkcji zaciemniającej pomieszczenie mają za zadanie utrudnienie ewentualnemu włamywaczowi dostanie się do wnętrza Waszej nieruchomości. Dostępne są także na przykład żaluzje poziome i pionowe, jak również rolety materiałowe które z powodzeniem możecie zastosować wewnątrz pomieszczeń.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne z oferty firmy Profi-Rol fot.2

W przypadku kiedy chcecie Państwo założyć osłony chroniące nie tylko przed słońcem i włamywaczami, ale też poprawić izolację akustyczną i termiczną zachęcamy gorąco do montażu rolet antywłamaniowych. Sprawdzą się one doskonale zarówno w zabudowaniach Waszego zakładu, jak i pomieszczeniach mieszkalnych. Jesteśmy firmą która w swojej ofercie ma wysokiej klasy osłony okienne, ale naturalnie również możecie Państwo liczyć na naszą pomoc jeśli chodzi o ich montaż.

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Marciana WWW
Marciana REGON
021819057
Marciana NIP
8971670032
Marciana Telefon
796182155
Marciana Siedziba
ul. Głogowska 24/18 53-621 Wrocław
  • Rolety zewnętrzne z montażem – oferta firmy Profi-Rol
  • Rolety zewnętrzne z montażem – oferta firmy Profi-Rol

Comments are closed.