Środki do czyszczenia klimatyzacji produkcji Liquid Technologies
Marciana Kategoria
Marciana Opis

Firma Liquid Technologies specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy środków do czyszczenia. Domeną firmy jest wytwarzanie i handel takich produktów do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji, które spełniają najbardziej wyśrubowane normy i mają wysoką efektywność w regularnym stosowaniu. Wszystkie produkty Liquid Technologies podzielone są na te, które sprawdzą się idealnie do powierzchni mosiężnych, aluminiowych oraz miedzianych w różnego rodzaju układach klimatyzacyjnych.

Środki do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Doskonale oczyszczą również i odświeżą skraplacze lamelowe. Firma oferuje środki o bardzo dobrych właściwościach wybielających, które umożliwiają zachowanie urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych w idealnym stanie, pozwalając im zarazem na bezawaryjną pracę.

Środki do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Dodatkowo, kadra tworząca te produkty zadbała o to, by można je było dobrać wg indywidualnych właściwości do stanu technicznego konkretnego urządzenia. Zespół firmy stanowią uznani chemicy, biotechnolodzy oraz doktorzy i utytułowani absolwenci Politechniki Wrocławskiej.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Marciana WWW
Marciana REGON
368412743
Marciana NIP
8982237296
Marciana Telefon
571380888
Marciana Siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Środki do czyszczenia klimatyzacji produkcji Liquid Technologies
  • Środki do czyszczenia klimatyzacji produkcji Liquid Technologies

Comments are closed.