IT Excellence – system Sage Symfonia dla firm budowlanych

IT Excellence – system Sage Symfonia dla firm budowlanych
Marciana Kategoria:
Marciana Opis:

Firma IT Excelence zajmuje się wdrażaniem systemów ERP wspomagających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Zajmuje się również wdrażaniem systemów ITE Workflow i DynamicsNav. Działa wykorzystując metodyki takie jak Agile, Scrum, PCM, PMI.

Jeśli chodzi o oprogramowanie Symfonia ERP, firma oferuje dostęp do produktów takich jak Symfonia Kadry i Płace, Sage Symfonia Mała Księgowość, Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe, Symfonia Handel Sprzedaż i Magazyn.

Znajdziemy też system do obsługi pełnej księgowości – Symfonia Finanse i Księgowość. Natomiast jeśli zależy nam na rozwiązaniach handlowych, oferta firmy obejmuje oprogramowanie Symfonia Handel w wersji Sprzedaż i Sprzedaż z magazynem.

Poza Symfonią jest możliwość wybrania systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central. Firma oferuje też usługi programistyczne oraz opiekę serwisową. Istotnym punktem oferty są również szkolenia. Obecnie dostępne jest szkolenie Symfonia Kadry i Płace na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym.

IT Excellence Sp. z o.o.

Marciana REGON:
364953672
Marciana NIP:
1182126746
Marciana Telefon:
717403944
Marciana Siedziba:
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
  • IT Excellence – system Sage Symfonia dla firm budowlanych

Comments are closed.