Tespol Sp. z o.o. – dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej

Tespol Sp. z o.o. – dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej
Marciana Nazwa: Tespol Sp. z o.o. – dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej
Marciana Kategoria:
Marciana Opis:

Polska firma Tespol Sp. z o.o. to profesjonalna i autoryzowana firma zajmująca się przedstawicielstwem uznanych oraz czołowych producentów różnego rodzaju sprzętów i aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów radiokomunikacyjnych. Jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat i przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie oraz obszerną wiedzę, a także co najważniejsze uznanie i wiele pozytywnych opinii oraz zadowolenie z przeprowadzanych przez nas usług.

Multimetr cyfrowy z oferty firmy tespol

Dla nas zawsze najważniejszy jest klient. Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową ofertę produktów i usług z zakresie najbardziej zaawansowanej i najnowszej technologii czy systemów łączności, systemów pomiarowych, a także nadajników RTV.

Zasilacz laboratoryjny z oferty firmy Tespol

Nasza firma posiada wiele licznych certyfikatów, a także współpracujemy z sektorem wojskowym oraz służbami ochrony państwa. Poprzez nasze kwalifikacje mogą być Państwo pewni sprawnej realizacji i pełnego profesjonalizmu z naszej strony. jeżeli są państwo zainteresowani zachęcamy do wspólnej współpracy z naszą firmą.

Marciana WWW: tespol.com.pl
Marciana REGON: ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Marciana NIP: 8992410135
Marciana Telefon: 717836360
Marciana Siedziba: 930513685
  • Tespol Sp. z o.o. – dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Tespol Sp. z o.o. – dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej

Comments are closed.