Arenda – rzeczoznawca majątkowy Wrocław
Marciana Kategoria
Marciana Opis

Biura rzeczoznawcy majątkowego Arenda jest profesjonalną firmą od lat zajmującą się szczegółową wyceną nieruchomości. Główną misją firmy jest świadczenie specjalistycznej pomocy i wsparcia wszystkim tym, którzy zamierzają sprzedać lub kupić nieruchomość dowolnego typu i chcą upewnić się co do jej rzeczywistej wartości na rynku.

Firma wykonuje wyceny mieszkań, gruntów rolnych, domów, działek budowlanych a także wyceny nieruchomości komercyjnych w tym biur, powierzchni handlowych, magazynowych i przemysłowych. Dodatkowo można skorzystać z rozszerzonej opcji firmowych usług i wybrać analizę obserwowanego rynku nieruchomości i przygotowanie szczegółowych raportów dotyczących cen i perspektyw w danym regionie.

Siedziba firmy Arenda mieści się we Wrocławiu, a jej historia i doświadczenie sięgają roku 2007, dzięki czemu klienci mają pewność ogromnej znajomości rynku, wykwalifikowanych pracowników i świadczenia usług wyceny na najwyższym poziomie i zawsze zgodnie z założonymi terminami realizacji.

Marciana REGON
021352010
Marciana NIP
9161255158
Marciana Telefon
501170401
Marciana Siedziba
ul. Żywiecka 5a 54-031 Wrocław

Comments are closed.