Firma budowlana Stachura Wrocław

Firma budowlana Stachura Wrocław
Firma budowlana Stachura Wrocław

Dziś każdy projektant wnętrz staje przed nie lada zadaniem, by tak urozmaicić pomieszczenia swemu klientowi, aby mocno emanowały pionierskimi rozwiązaniami, przytulnością albo lepszą ergonomią powierzchni. Każdy architekt wnętrz powinien przeprowadzić dyskusję ze swoim zleceniodawcą, która pomoże ustalić, jakie są założenia projektu, co powinno się przerobić, co warto zastosować i jakimi sumptami. Dlatego dobra wymiana informacji z obu stron jest konieczna. Projektowanie wnętrz to ciekawe zajęcie dla profesjonalistów i jednocześnie pasjonatów w tej dziedzinie. Zapewnia tak dużą liczbę możliwości wraz z bogatym asortymentem, dzięki któremu jakakolwiek aranżacja wnętrz będzie udana i realizująca wizje zleceniodawcy.

Usługi budowlane Remigiusz Stachura to marka uznana proponująca szeroki wachlarz usług. Zajmuje się ona budowa wybranych obiektów (np. punktów sklepowych w galeriach handlowych lub biur) od zera. Prócz tego wykonuje całkowicie kompleksowy remont pomieszczeń. Firma Usługi Budowlane Remigiusz Stachura trudni się też przeróżnymi pracami remontowo-wykończeniowymi – malowaniem, szybkim montażem mebli, prowadzeniem instalacji, kładzeniem, perfekcyjnym kładzeniem gładzi, kafelek, i wiele innych. Bez względu na teren, który wymaga budowy, remontów czy też wykończenia, firma Stachura gotowa jest podjąć się zlecenia.

Przyjmujemy bowiem zlecenia związane zarazem z punktami sprzedażowymi, obiektami użyteczności publicznej, biurami jak i prywatnymi mieszkaniami. Każdą pracę nasza firma może zacząć od stworzenia projektu ustalonego z zleceniodawcą. Przed podjęciem decyzji wrocławscy klienci mogą liczyć też na wycenę całych prac jak i również merytoryczną pomoc w doborze materiałów budowlanych.

Przedsiębiorstwo Remigiusz Stachura to renomowana firma remontowa działająca na polskim rynku już od dłuższego czasu. Posiada rekomendacje od takich klientów jak TK International Service, jak i „Studio Z” Adama Zabłockiego. Z całą pewnością dzięki, ciężkiej i wieloletniej pracy, możemy legitymować się ogromnym doświadczeniem zdobytym w czasie realizacji różnych zleceń. Umożliwia ono na wykonywanie wszystkich prac na wysokim poziomie.

020435248
8941814615
507973006
ul. Budziszyńska 84/9 54-436 Wrocław
  • Firma budowlana Stachura Wrocław
  • Firma budowlana Stachura Wrocław
  • Firma budowlana Stachura Wrocław
  • Firma budowlana Stachura Wrocław
  • Firma budowlana Stachura Wrocław
  • Firma budowlana Stachura Wrocław