• Nowoczesne tynki akrylowe cieszą się chyba największą popularnością. Można to łatwo wyjaśnić – tynki tego typu wyróżniają się bardzo dobrą jakością, a parzy tym ich cena jest naprawdę atrakcyjna. Typowy tynk akrylowy jest łatwy do nałożenia, dlatego też stosowany jest coraz częściej. Jeżeli zastanawiają się Państwo właśnie nad porządnym tynkiem, który będzie stosunkowo trwały, zachęcamy do zakupu jednego z dostępnych na rynku tynków akrylowych. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.

    Nowoczesne tynki akrylowe i ich zalety

    Tynk akrylowy to rozwiązanie da wszystkich, którzy zainteresowani są tynkami w szerokiej gamie kolorystycznej. Warto podkreślić, że tynki tego rodzaju są odporne na działanie warunków pogodowych. To jednak nie koniec ich zalet. Również i tynki akrylowe są paroprzepuszczalne. Ich atuty to ponadto niska nasiąkliwości oraz wysoka elastyczność.

    Producenci chemii budowlanej starają się ciągle udoskonalać oferowane produkty. To dlatego coraz częściej do nowoczesnych tynków akrylowych dodaje się składniki, które mają przeciwdziałać rozwojowi pleśni, grzybów i glonów na ich powierzchni. Przykładowo nowoczesne tynki akrylowe marki Ceresit bazują na innowacyjnej formule BioProtect.

    Posted by blabla @ 15:57

Comments are closed.